قوانین سایت

به نام خدا

متن توافقنامه (قوانین و مقررات) تعاریف، قوانین استفاده از خدمات سایت و حریم خصوصی

تعاریف

مشتری یا کار:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که با اطلاعات خود که در فرم های ثبت نام درج کرده است از خدمات این سامانه استفاده می کند.

محتوا:

این سامانه نهایت دقت و تلاش خود در راستای تمامی خدمات و سرویس های مربوط به معرفی کارفرماهای انگلستان، با هدف ایجاد امنیت و آرامش برای نیروهای ماهری که قصد مهاجرت کاری را دارند، ارائه می کند و امید است با تمرکز بر روی این قشر از جامعه که از نیروی انسانی و همچنین به عنوان سازنده خانواده و خانواده که به عنوان کوچکترین واحد اجتماعی جامعه می باشد، جامعه را به سمت سعادت و تعالی سوق دهد. برنامه ی این سامانه شامل چند مورد از مهمترین نیازمندی های متقاضیان می باشد که به قرار زیر است:

بررسی صلاحیت متقاضیان جهت کمک به تصمیم گیری در اخذ بهترین ویزای کار انگلستان

عدم اطلاعات کافی متقاضیان در انتخاب بهترین روش اخذ ویزا از دغدغه های همیشگی متقاضیان بوده و با توجه به نبود اطلاعات جامعی از قوانین مهاجرتی انگلستان به زبان فارسی و تفاوت در مشخصات متقاضیان، این سامانه با بررسی دقیق متقاضی بر اساس آخرین استاندارهای اداره مهاجرت انگلستان کمک به تصمیم گیری در انتخاب بهترین روش اخذ ویزای کار نموده است و تمام جزییات ویزای مناسب هر متقاضی را به وی ارسال نموده و پس از آن در صورت نیاز با معرفی بهترین وکیل مهاجرتی بر اساس وضعیت متقاضی به وی ادامه راه می دهد.

ثبت اطلاعات متقاضی و ارائه لیست کارفرمایان مورد تایید انگلستان با به روزرسانی هر سه ساعت یکبار و معرفی کارفرما به وی

با توجه به ماهیت ویزای پیشنهاد شغل متقاضیانی که قصد مهاجرت با ویزای کار دارند می توانند با دریافت معرفی نامه از کارفرمای انگلستانی و ارائه به اداره مهاجرت انگلستان یا قرارداد با وکیل مهاجرتی، نسبت به اخذ این ویزا اقدام نمایند. از این رو این سامانه با طراحی و تولید نرم افزاری قدرتمند و انحصاری که برای این هدف طراحی شده با ویزیت بانک های اطلاعاتی کاریابی انگلستان و تمرکز بر یافتن آگهی های کاریابی جذب نیرو با مشخصات متقاضی، لیستی از بهترین کارفرمایان مورد تایید دولت انگلستان را معرفی و در دسترس قرار می دهیم.

محاسبه دقیق حقوق و دستمزد بر اساس سن، تخصص، سابقه کار و شهر مورد درخواست در انگلستان

مهاجرت از جمله تصمیماتی است که نیاز به تحقیق ویژه و اساسی دارد که از اصلی ترین اهداف این تحقیق انتخاب کشور مقصد، نوع شغل، شهر محل زندگی و کار، آب و هوا، فرهنگ، اقتصاد و دیگر پارامترهای مهم می باشد. یکی از بزرگترین دغدغه های مهاجرت، هزینه های زندگی و درآمد است که باید به طور دقیق و منطقی در این خصوص تحقیق شود. این سامانه با آیتم محاسبه حقوق و مزایا با استناد به قوانین کار دولت انگلستان این مشکل را مرتفع کرده و این خدمت بر اساس اطلاعات اعلامی از سوی متقاضی به صورت کیس به کیس بررسی و مواردی از جمله حقوق و مزایا، پاداش، حق ماموریت، پوشش بیمه، مالیات و... بر اساس نوع شغل، تخصص، سابقه کار و شهر مورد نظر متقاضی محاسبه و به وی اعلام می گردد. در این خدمت محاسبه حقوق و مزایا برای سه شهر پیشنهادی متقاضی انجام می شود و پس از گذشت چند روز توسط ایمیل به وی اطلاع رسانی میگردد.

عضویت:

کاربران پس از قبول قوانین مربوط به سایت و استفاده از خدمات آن می توانند از مطالب و خدمات سامانه بهره مند شوند.

قوانین و مقررات:

قوانین عمومی:

فعالیت کاربران که به هر شکلی، شامل موارد زیر باشند در وب سایت مجاز نمی باشد:

مغایر با قوانین جاری نظام جمهوری اسلامی ایران و خلاف عرف جامعه باشد.

نقض حریم شخصی افراد حقیقی و حقوقی و توهین به هر شکلی به ادیان رسمی کشور، آداب رسوم، قومیت ها، لهجه ها و گویش های مختلف.

املا و جمله بندی نادرست.

شبکه های هرمی و فعالیت های غیرقانونی و غیر مجاز اقتصادی و بازاریابی شبکه ایی و مشابه آن.

این سامانه تضمینی ارائه نمی‌نماید که داده‌هایی که از این سایت دانلود می‌شود، فاقد ویروس یا داده‌های مخرب ‌باشد.

قوانین استفاده از خدمات:

تنها اشخاص حقیقی، حق عضویت در این سامانه را دارند.

کاربر بایستی رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

قوانین مربوط به محتوا:

هرگونه استفاده از محتوا تنها با اجازه این سامانه امکان پذیر می باشد و در صورت اجازه ارائه محتویات، ذکر منبع ان الزامی است و در رابطه با صحت و موضوع هرگونه محتوایی که کاربران ایجاد کرده و به اشتراک میگذراند، هیچگونه مسئولیتی ندارد و از تمامی محتواهایی که از کاربر دریافت نموده است و در اختیار دارد، تنها در راستای ارائه پیشنهاد و خدمات بهتر به کاربر، استفاده می نماید. کشف، پیاده سازی، مهندسی معکوس و یا هر اقدام دیگری برای استخراج هر نوع کد، ایده و یا الگوریتم از هر بخشی از این سامانه ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد و مسئولیت نحوه دسترسی و استفاده از محتوای به عهده کاربر است.

قوانین مربوط به مشاهده و استفاده از محتوا:

افشا یا انتشار اطلاعات کاربران دیگر و یا استفاده از اطلاعات آنها برای اهداف مذهبی، تجاری ،فرهنگی، سیاسی و اجتماعی و ...

استفاده ابزاری از تصاویر اشخاص در کسب و کار ،درج بی مورد عکس صورت اشخاص و یا استفاده از عکس کودکان.

ثبت هرنوع آگهی و خبرپراکنی مذهبی، سیاسی،اجتماعی و فرهنگی که جنبه تجاری نداشته باشد.

قوانین مربوط به استرداد وجه:

به دلیل محدودیت های ناشی از قوانین یا شرایط سایت چنانچه کاربر پس از خرید خدمات از خرید خود منصرف شده وجوه پرداختی به هیچ وجه عودت داده نمی شود.

قوانین مربوط به درج نظردر بخش نظرات کاربران:

نوشتن نظرات با زبان فارسی.

انتخاب عنوان های مناسب.

اظهار نظر در مورد معایب و مزایای کسب و کارها، ویدئو ها و ... بلامانع است اما مبالغه و بزرگنمایی خلاف قوانین و مقررات می باشد.

از نوشتن مطالب غیر ضروری تا حد امکان خودداری کنید.

سوالات و درخواست های خود را در بخش تماس با ما مطرح کنید.

کاربران ارسال کننده نظر موظفند از ادبیات محترمانه استفاده کرده و از توهین به دیگران خودداری کنند.

با توجه به مسئولیت سایت در قبال لینک های موجود در آن، نباید لینک سایت های دیگر را در نظرات خود ثبت کنیم و تا جای ممکن از قرار دادن هرگونه لینک، درج ایمیل یا نام کاربری شبکه های اجتماعی در قسمت نظرات خودداری کنیم.

تنها نظراتی تایید خواهند شد که مرتبط با خدمت مورد نظر باشند؛ لذا بحث های متفرقه و غیرمرتبط با خدمت را مطرح نکنید.

کاربران می توانند نقد خود به هر بخش را در قسمت مربوطه اعلام کنند؛ لذا هیچگونه نقدی را درباره سایت یا خدمات آن در قسمت نظرات ننویسند.

از درج مسایلی که از آن اطمینان ندارید شامل شایعات یا اطلاعات دیگر درباره محتوای سایت خودداری فرمایید.

بهتر است مطالبی را در بخش نظرت ثبت کنید که برای بازدید کنندگان مفید باشد؛ لذا از بیان هرگونه مطالب شخصی و غیر ضروری و همچنین جملاتی که از ادبیات محاوره ای استفاده می شود خودداری فرمایید.

قوانین قوه قهریه:

هیچ یک از طرفین این توافقنامه به دلیل قصور یا تاخیر در اجرای تعهداتش به دلیل حصول شرایطی که فراتر از کنترل معقول وی باشد، مسئول نخواهد بود. این موارد شامل ذیل است گرچه محدود به آنها نیست: آتش-سوزی، سیل، زلزله، تصادف، قطع خطوط ارتباطی اینترنت، قطع برق، قطع شبکه و حوادث ناگهانی و غیر قابل پیش بینی.

حریم خصوصی

سیاست های رعایت حریم خصوصی:

کاربران با ثبت اطلاعات خود در وب سایت اجازه انتشار اطلاعات خود را بدون محدودیت به سایت (که تنها دارنده اطلاعات جمع آوری شده است) می دهد و اطلاعاتی مانند ایمیل و نام شخص وارد کننده و امثال آن اطلاعات محرمانه تلقی شده و در معرض نمایش، فروش، اجاره، اشتراک یا هر استفاده غیر مرتبط با فعالیت شرکت، قرار نخواهد گرفت، ولی چنانچه این اطلاعات در جایی خارج از محل تعیین شده از جمله توضیحات و نظرات ثبت شوند محرمانه نخواهند بود. اطلاعات شخصی و مالی کاربر در سایت محرمانه تلقی می‌شود و جز به حکم قانون یا دستور مقام صالح قضایی در اختیار فرد و یا سازمانی قرار داده نخواهد شد. مسئولیت حفظ محرمانگی اطلاعات حساب کاربری بر عهده صاحب اطلاعات است. مسئولیت هر گونه اتفاقی که در نتیجه غفلت یا کوتاهی صاحب اطلاعات حادث شود، صرفا بر عهده وی است. سایت کوکی های مشخصی برای تحلیل استفاده کاربران از این وب سایت روی کامپیوتر شما نصب می کند که این کوکی ها شامل اطلاعات شخصی شما مانند نام، آدرس ایمیل، آدرس پستی و یا شماره تلفن شما نخواهد شد و مهمترین استفاده این کوکی ها تحلیل و بررسی رفتار کاربران برای نمایش تبلیغات مناسب با آنان خواهد بود. شما می توانید تنظیمات مرورگرتان را به نحوی تنظیم کنید که کوکی ها را نپذیرد اما این کار باعث می شود استفاده شما از سایت با محدودیت هایی مواجه شود.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری از کوکی ها بدست آورید می توانید به لینک مراجعه کنید:

ارسال اطلاعات شخصی، چه به صورت حضوری، تلفنی و یا از طریق اینترنت همیشه با خطر افشاء مواجه است و هیچ سیستمی دارای امنیت کامل نمی‌باشد. بنابراین سایت مسوولیتی در قبال نواقص امنیت تکنولوژی نخواهد داشت. با این وجود سایت تمام تلاش خود را به منظور حداقل نمودن و در صورت امکان جلوگیری از دسترسی غیرمجاز و استفاده غیر صحیح از اطلاعات مندرج می‌نماید.

حقوق مالکیت فکری:

تمام محتویات وب سایت از قبیل متون، گرافیک، تصاویر، علائم تجاری، لوگو، صدا، تصویر، قالب سایت، اسکریپت‌ها و اسامی خدمات قابل ارائه و... متعلق به این سامانه می‌باشد و همچنین هیچ یک از محتویات سایت قابل تولید مجدد، کپی برداری، فروش یا هر نحو سو استفاده برای مقاصد تجاری و غیرتجاری نمی‌باشد. هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی حق پیگرد قانونی را برای شرکت محفوظ می‌دارد.